24 Yaşındaki Ünlü Futbolcu Öldürüldü!

futbol-maci

24 Yaşındaki Ünlü Futbolcu Öldürüldü!

Ünlü futbolcu, henüz genç yaşta öldürüldü. Futbol dünyasını şoka uğratan bu haber, taraftarlar tarafından da üzüntü ile karşılandı.Tüm Brezilya’yı yasa boğan haber, futbol dünyasını da oldukça sarstı. Pasgol ve Pasgol destek sitelerine üye olmak için tıklayın!

Daniel Correa Freitas Öldürüldü!

Brezilya’nın köklü ve ünlü kulüplerinden biri olan Sao Paulo’nun 24 yaşındaki oyuncusu Daniel Correa Freitas, Brezilya’daki evinde ne yazık ki cansız olarak bulundu. Daniel Correa Freitas Brezilya Ligi takımı olan bayşanslı Sao Paulo’nun orta sahası konumunda yer alıyordu. 24 yaşındaki futbolcunun yeteneği ile önü açık gözüküyordu. Brezilya Ligi; Sao Paulo kulübü, genç futbolcunun öldüğünü teyit etti. Ünlü takım; ailesine ve sevdiklerine baş sağlığı diledi.  Matbet canlı maç izleme!

Cinayete Kurban Gitti!

Bu haberle oldukça üzülen taraftarlar, ölüm nedeninin cinayet olmasıyla da gündemi oldukça meşgul tuttu. Cinayet aletinin bıçak olduğu düşünülüyor. Brezilya polisi, Daniel Correa Freitas’ın boğazında iki derin bıçak izine rastlandığını açıkladı. Olayla ilgili araştırma devam ediyor.  Sao Paulo’nun 24 yaşındaki yetenekli oyuncusu Bahsine Daniel Correa Freitas, Brezilya’yı bu haberle yasa boğdu. Brezilyalı orta saha oyuncusu Correa Freitas, boğazına aldığı bıçak darbesi sonucunda hayatını ne yazık ki kaybetti. Bahsine güvenilir mi?

Bahis forum siteleri  avantajlarından yararlanılmak isteniyorsa yapılması gereken ilk şey Tudorbet sitesine üye olmaktır.

Ölüm Sebebi Hala Araştırılıyor!

Yetkililerin ifadelerine göre; Pasgol Sao Paulolu oyuncunun işkence gördüğü açıklandı. Bunun yanı sıra boğazında derin bir kesik olduğu da ifadeler arasındaydı. Brezilya ekibi yetkililerin açıklamalarını doğruladı. Takım; oyuncunun ailesine ve sevdiklerine baş sağlığı diledi.