Ali Koç Kulüp Verilerinin Sızdırıldığını İddia Etti

fernandes-stili-korner_450647

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, “Sezon başından itibaren yardımcı antrenörlerden biri antrenman verilerini, kulüp dışına sızdırdı.” Şeklinde ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Pasgol ve Pasgol destek sitelerine üye olmak için tıklayın!

Koç; Volkan Demirel, Aatıf Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın kadro dışı bırakılması ve teknik heyette bazı çalışanlarla yolların ayrılmasıyla ilgili Fenerbahçe tv kapsamında açıklamalarda bulundu. Bedava slot oyna!

Disiplin Yetersizliği Sebep Oldu!

Aatıf Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın disiplin ve performans yetersizliği sebebiyle kadro dışı bırakıldığını ifade etti. Bunun yanında söz konusu oyuncuların performansından memnun olmadığını ileten Koç; “Chahechouhe ve Dirar, disiplinsizlik ve performanslarındaki yetersizlikten dolayı kadro dışı bırakıldı. Bahis forum siteleri Genellemek gerekirse onlarda disiplinsizlik, ciddiyetsizlik ve vurdumduymaz tavırlar var. Sonuçlar iyi gitmediği için istemediğim derecede soyunma odasındayım ve bazı şeyleri gözlemliyorum. En mutsuz günlerimizde bile bu 2 oyuncu şen şakrak. En azından benim arzuladığım, aşılamak istediğim, talep ettiğim bir ruhu yansıtmayan bir davranış içindeler.” Dedi.

“Antrenman verileri kulüp dışına sızdırıldı”

Sözlerine şu şekilde devam eden Koç; “Özelimizin sızdırılması kırmızı çizgilerimizden biridir. Sorunlarımızı sorduk. Kazansana Ben çok sesliliğe inanırım. Aatıf konuştu diye cezalandırılacak değil. Aatıf; ‘Takım olamadık, bu takım zayıf, geçen sene zayıf değildi ama bu sene daha zayıf’ dedi. Buradaki olay bu 2 kişinin ahengi bozması ya da takım olmaya katkı sağlamaması. Bahsine Canlı Destek! Dirar kadroya giremeyince bu, Aatıf için çok büyük bayşanslı memnuniyetsizlik oldu. Bahsine takım içinde gruplaşmalar var. Bu iki oyuncu da bunlardan biri. Aatıf, Dirar’ın oynaması için açık açık lobi çalışması yaptı. Aatıf ve Dirar takım içinde gruplaşmalar oluşturdu.” Şeklinde sözlerini sürdürdü. Pasgol sitesi kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir.