Avrupada Fubol Düellosu

Günün geride kalan maçlarında ise ;


Liverpool – Maribor : İngiliz devi Liverpool deplasmanda 7 – 0 ile zorlanmadan geçtiği Slovenya ekibi Maribor’u bu sefer evinde ağırlayacaktır. Hafta sonunda Huddersfield’i 3 – 0 ile geçen Liverpool bu akşam 22:45’te Anfield Road’ta kendi seyircisi önünde yine zorlanmadan rahat bir şekilde yenecektir. Pasgol ve Pasgol destek sitelerine üye olmak için tıklayın!

Ms. 1
Sevilla Spartak Moskova : Endülüs ekibi Sevilla , Rusya deplasmanın Spartak Moskova ‘ya 5 – 1 lik gibi farklı skorla mağlup olmuştur. Ama bu sefer Rus temsilcisi Moskova ekibini İspanya’da zor bir maç beklemektedir. Sevillla’nın bu maçı seyircisinin de desteğini alarak kazanabileceğini düşünüyorum.
Ms. 1 veya 2,5 Üstü
Napoli – Manchester City : Ve gecenin en önemli maçlarından bir tanesi. İtalya Serie A’da nağmalup bir şekilde emin adımlarla ilerleyen Napoli , yine aynı şekilde bu sezon İngiltere Premier liginde nağmalup Tudorbet Manchester City ile karşı karşıya geliyor.İngiltere’de 2 – 1 lik Manchester City galibiyeti ile sonuçlanan bu maç , İtalya’da Napoli için çok zor geçeceği görünüyor. Napoli’nin bu maçı zorda olsa kazanacağını düşünüyorum.
Ms. 1 veya 2,5 Üstü
Shakhtar Donetsk – Feyenoord : Ukrayna temsilcisi Shakhtar evinde Hollanda temsilcisi Feyenoord’u ağırlıyor. Bu sezon henüz puan ile tanışamayan Hollanda temsilcisi Feyenoord , bu maçta da herhangi bir sürpriz olmaz ise yine puan alamayacaktır. Hollanda’da galibiyete ulaşan taraf olan Shakhtar , evinde kendi seyircisi önünde galibiyete rahat bir şekilde ulaşacağını görünüyor.
Ms.1 veya 2,5 Üstü
Porto – Leipzig : Grubumuzda bulunun Portekiz temsilcisi Porto evinde , bu sezon ilk defa Şampiyonlar liginde mücadele eden Alman ekibi Leipzig ile karşılaşıyor. Almanya’da 3 – 2 lik bir skorla kaybeden Portekiz ekibi, bugüne kadar kendi evinde Alman ekiplerine karşı henüz mağlubiyeti bulunmuyor.Portekiz ekibi kendi evinde taraftarlarınında desteğini alarak galibiyete ulaşacaktır.
Ms.1 veya 2,5 Üstü
Borussia Dortmund – Apoel Nicosia : Almanya temsilcisi Dortmund evinde kıbrıs rum ekibi Apoel’i ağırlıyor. Bu sezon grupta yapılan maçlarda 1 puanı bulunan Apoel o puanını da kendi evinde sürpriz bir şekilde Dortmund karşısında almıştı. Kendi taraftarlarını büyük bir hayal kırıklığına uğratan Alman ekibi evinde Apoel’i bu sefer zorlanmadan rahat bir şekilde geçecektir.
Ms.H1 veya 2.5 Üstü
Tottenham – Real Madrid : Tudorbet Ve gecenin maçı .Tottenham İspanyol devi Real Madrid’i evinde ağırlıyor. İspanya’dan 1 puan ile dönen Tottenham bu kez Real Madrid ile Wembley ‘de karşı karşıya geliyor. Cüneyt Çakır’ın yöneteceği bu maçın yardımcılığını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacaktır. Son maçta Giron’a ya deplasmanda 1 – 0 ‘dan 2 – 1 mağlup olan Real Madrid’in işi hiçte kolay görünmüyor. İngiliz ekibi bu maçı alırsa hiçte şaşırmayın.
Ms.1 veya İy. 0