Baccarat Nasıl Oynanır

Bu oyunu öğrenmek de oynamak da çok kolaydır ve oynadıkça tecrübe kazanmak da bir o kadar kolaydır. Ama yine de bu oyunun iyi bir şekilde takip edilmesi gerekiyor. Bu oyunun temel amacı elinizdeki kartlar ile 9 a en yakın rakamı elde etmektir.

Bunun için de öncelikle dağıtıcının 8 desteyi bir güzel derlemesi gerekiyor. Oyuncular 3 yere para yatırabiliyorlar. Mesela isterseniz kasaya, oyunculara ya da beraberliğe para yatırabiliyorsunuz. Önce bahisler koyulduktan sonra hem kasaya hem de oyunculara 2 kart dağıtılır. Sonra da toplarsınız.

https://youtu.be/EHm5XfyllS0

Eğer kartların toplamı 10’u geçiyorsa o zaman yapmanız gereken onlar basamağını atmaktır. Bu oyunu blackjackten ayıran önemli özellik bu oyunda yanma denilen bir şey yok. Öncelikle kasaya göre oynanan bir oyun yani kasa 8-9 olduğu zaman artık kart alamazsınız.

Baccarat Nasıl Oynanır diye merak edenler bu ayrıntılara dikkat etmelidir. Bu oyun blackjacke göre çok daha kolaydır ve oynanması da daha eğlencelidir. Bu nedenle de insanlar bu oyunu daha sık tercih ediyorlar. Baccarat Nasıl Oynanır diye öğrendikten ve oyunda uzmanlaştıktan sonra bu oyundan zevk almak ve kazanç sağlamak sizler için çok daha kolay olacaktır.

 

Bir yanıt yazın