Fatih Terim İlk 11’ini Arıyor!

Fatih Terim İlk 11’ini Arıyor!

Fatih Terim, yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti. Terim;  ‘’Birlikte ve birbiri için oynayan 11’e ihtiyacım var.’’ Dedi.  Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında konuk olduğu Evkur Yeni Malatyaspor’a 2-0 skor ile yenilen, Galatasaray’ın teknik direktörü Terim, birlikte ve birbiri için oynayan 11’e ihtiyacı olduğunu ifade etti. Pasgol ve Pasgol destek sitelerine üye olmak için tıklayın!

Terim: Kimsenin Canı Yanmayacak!

Terim; 2-0 yenildikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamalarda;  ‘’ Kimsenin canını yakacak, yanlış anlaşılacak veya sonradan pişman olacağım şeyler söylemek istemiyorum.’’ Dedi. Bahsine güncel giriş için tıklayın! Moralinin bozuk olduğunu belirten Fatih Terim sözlerine şu şekilde devam etti: “İçim yanıyor, hatta taşıyorum. Evkur Yeni Malatyaspor’u tebrik ediyorum. Bahsine Lisans Bilgileri! Bir yandan elim kolum bağlı, ‘Bari dilini serbest bırak.’ diyorum, onu da bırakamıyorum. Ligin ilk gününden bugüne bayşanslı kadar kazandığımız veya kaybettiğimiz her maçtan sonra bir takım durum tespitleri yaptım. Hepsini alt alta yazdığımızda, zaten çok net görebilirisiniz neyin ne olduğunu. Bu tek başına sakatlık, fizik, konsantrasyon, form, profesyonellik, ruh eksikliği veya ne derseniz deyin, hiçbiri değil. Birlikte ve birbiri için oynayan 11’e ihtiyacım var.” Tudorbet birimi; ortaya çıkabilecek soruları ya da sorunları çözmek için, birbiriyle ve müşterilerle birlikte çalışan müşteri temsilcilerinden oluşur.

Bu Sene Çok İddialılar!

Tüm bu olumsuzluklara rağmen hala yılın en iddialı takımı olduklarını belirten Terim; Kendisinin Galatasaraylı, kongre üyesi ve eski bir takım kaptanı olduğunu sık sık hatırlattı. “Benimle beraber problemleri çözmeyecek de kiminle çözecek. Ben hiç şikayetçi değilim. Tam tersi, tüm camiamızı birbirine nasıl yapıştırırız, onun derdindeyim. Bahis forum siteleri Bunların altından kalkarız. Gerekirse 1 seneyi feda ederiz. Bahsine bu senenin en iddialı takımı yine Galatasaray olacaktır. Kayıplardan sonra onun için dilime hakim olmaya çalıştığımı söylüyorum. Olay eksikler değil. Ben de isterim her mevkide 2-3 tane oyuncu. Rakiplerimizin derin kadrolarına bakıp, bazen hayıflanmamız olmuyor değil. Kimseyi suçlamıyorum. Suçu kendimde arıyorum. Dilime hakime olup, bir şey demek istemiyorum ama nasıl yapalım? Pasgol UEFA’dan ceza yerken, ben de Galatasaraylıyım, benim de payım var, ötekinin de var. Ekonomik anlamda da bu şekilde gitmez. Bu problemler içerisinde Galatasaray çok da iyi gidiyor. Mevcut olan her yerde varız.” Dedi.