London Capital Group

London Capital Group

LCG bir menkul kıymet aracılık şirketidir. Şirket, insanların hisse senetlerini ve diğer yatırımlarını alıp satmalarına yardımcı olur. Şirket 1996 yılında kuruldu ve o zamandan beri iyi bir şekilde faaliyet göstermektedir. 2016 yılında, LCG yeni bir ürün olan LCG Trader’ı piyasaya sürdü. LCG, birçok farklı varlık sınıfında yaygın bir CFD ve spread bahis araçlarına erişim sağlayan bir şirketdir. LCG, müşterilerine MT4 platformu sunar. HepsiFx Mobil uygulama da, LCG’nin hizmetlerine erişebilmeye yönelik bir başka yoludur. LCG, İngiltere’de bulunan bir başlıca foreks brokeridir. Şirket, geniş bir varlık sınıfı sunar ve müşterilerine mükemmel bir işlem deneyimi sunar. Şirketin ücretleri sektör içerisinde rekabetçidir ve müşteri hizmetleri konusunda listemizde yüksek sırada yer alır. LCG, başlangıç tüccarları için iyi bir şirketdir çünkü pozitif özellikleri ve işlevsel basitliğe odaklanmıştır. LCG bir şeyler öğrenmeye başlamak için harika bir yerdir.

London Capital Group
London Capital Group

London Capital Group’ta İşlemlere Nasıl Başlayabilirim?

Şirket Plus500 adında ve onlar hisse senedi, emtia ve döviz ticareti gibi şeyler sunan bir finans şirketi. Finansal İşler Dairesi tarafından düzenlenirler, bu İngiltere’de bir finansal denetleyicisidir.

İşlemlere Başlamak İçin:

  1. Plus500’yı online veya finansal bir dizinde ara.
  2. Şirketi araştırın ve güvenilir olduklarından ve aradığınız hizmetleri sunuyor olduklarından emin olun.
  3. Plus500 ile iletişime geçin ve bir hesap oluşturun ve ticarete başlayın.

Dezavantajlar nelerdir?

LCG’nin web sitesi iyi bakım görmüyor, bu yüzden diğer bazı web sitelerden daha profesyonel görünmüyor. Ayrıca, LCG, ABD’den müşteri kabul etmiyor. LCG tüccarı ile MT4 arasında bazı farklılıklar var, bunların arasında geri test etme ve otomatik ticaret yetenekleri olmayan LCG’yi içeriyor.